Регистрирайте сеРегистрирайте се

Аз - quaro


 
   Форум за математика Форуми -> Представете се!
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
quaro
Начинаещ


Регистриран на: 11 Oct 2008
Мнения: 8


МнениеПуснато на: Sat Oct 11, 2008 9:36 pm    Заглавие: Аз - quaro

Здрасти на всички,

Казвам се Пламена, на 28г съм и преди един месец се записах в университет. Това е и причината за появата ми тук. Аз си мислех че като завърших гимназия, преди кусурнайсет години, с математиката се разделихме окончателно и в добри отношения. Smile Но, не е било писано така.

От един месец имам три предмета, които попадат в модула ми "Математика": Дискретна математика, Обща математика и Статистика. Общо взето нивото не е много високо (за другите), защото следвам информатика, но аз завърших преди 10г и то хуманитарен профил. Можете да си представите какъв ужас изпитвам като ми се говори за интеграли и при това на френски (забравих да вметна, живея в Люксембург, а завърших средното си образование в България ).

Извинявам се предварително за всички бъдещи глупави и по-глупави въпроси, които ще ви задавам.

Ами това е. Мисля че стана огромно представяне, почти биография, но ако някой се чуди някой ден, защо пиша щуротии, да не ми се налага да пиша житейската си история постоянно, ще го препращам към тази тема. Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Реклама







Пуснато на:     Заглавие: Реклама

Върнете се в началото
martosss
VIP Gold


Регистриран на: 17 Mar 2007
Мнения: 3937
Местожителство: Somewhere over the rainbow
Репутация: 424.2Репутация: 424.2
гласове: 213

МнениеПуснато на: Sun Oct 12, 2008 9:15 pm    Заглавие:

я кажи как е нивото във Франция, хората могат ли да смятат... добри ли са по математика? Какво е твоето мнение?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Пафнутий
VIP


Регистриран на: 04 Mar 2008
Мнения: 1199

Репутация: 137.7
гласове: 54

МнениеПуснато на: Mon Oct 13, 2008 9:54 am    Заглавие:

Тя е казала, че учи в Люксембург Wink Не си мисли, че Франция е единствената държава, в която се говори френски
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
quaro
Начинаещ


Регистриран на: 11 Oct 2008
Мнения: 8


МнениеПуснато на: Mon Oct 13, 2008 1:29 pm    Заглавие:

martosss написа:
я кажи как е нивото във Франция, хората могат ли да смятат... добри ли са по математика? Какво е твоето мнение?


Имам двама колеги- французи и нивото им е доста добро. Аз например не съм учила за интеграли в училище, а всички французи и люксембургци са учили. Вярно е че някои излизат от специализирани училища или паралелки, но все пак са на по-високо ниво от мен. Но аз оценки не мога да давам, защото дори не съм на тяхното ниво, да не говорим на ниво, на което мога да преценя кой как е. Wink

Общо взето и те разбират колкото мен в час Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
   Форум за математика Форуми -> Представете се! Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You cannot attach files in this forum
Може да сваляте файлове от този форум
Copyright © 2005-2021 math10.com.