Регистрирайте сеРегистрирайте се

молби за второ класиране на уасг


 
   Форум за математика Форуми -> Математика за 11-12 клас, Кандидат-студенти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Мири
Начинаещ


Регистриран на: 11 Jul 2008
Мнения: 10


МнениеПуснато на: Tue Jul 29, 2008 6:58 pm    Заглавие: молби за второ класиране на уасг

здравейте,незнам дали някой би ми помогнал,но не мога да разбера сроковете за записване за 2-ро класитане на уасг.знам,че 1-во не е минало още,но заминавам изван страната и трябва да разбра Rolling Eyes В сайта нищо не намирам а като званя никой неми дига Confused
много ше съм ви благодарна,ако някой може да ми даде тази информация,а също от каде тряба да се вземе молбата и дали трябва да се подаде лично Embarassed
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Реклама







Пуснато на:     Заглавие: Реклама

Върнете се в началото
Руси Колев
Напреднал


Регистриран на: 26 Mar 2008
Мнения: 275

Репутация: 25Репутация: 25Репутация: 25
гласове: 3

МнениеПуснато на: Tue Jul 29, 2008 7:28 pm    Заглавие: Re: молби за второ класиране на уасг

Мири написа:
здравейте,незнам дали някой би ми помогнал,но не мога да разбера сроковете за записване за 2-ро класитане на уасг.знам,че 1-во не е минало още,но заминавам изван страната и трябва да разбра Rolling Eyes В сайта нищо не намирам а като званя никой неми дига Confused
много ше съм ви благодарна,ако някой може да ми даде тази информация,а също от каде тряба да се вземе молбата и дали трябва да се подаде лично Embarassed


В сайта на УАСГ в КАНДИДАТ-СТУДЕНТИ има следният файл: КАЛЕНДАРЕН ГРАФИК на дейностите за прием на студенти 2008 г..

Вътре пише, че:

сайта на УАСГ написа:
Записване на приетите студенти в УАСГ след първо класиране (по факултетни канцеларии) : 31.07 – 06.08


Предполагам, че тогава трябва да се подадат и тези молби.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мири
Начинаещ


Регистриран на: 11 Jul 2008
Мнения: 10


МнениеПуснато на: Tue Jul 29, 2008 9:32 pm    Заглавие:

да,но мисля,че ства въпрос само за приетите..дане би дети които не са автоматично да отиват на второ класиране Wink аз също забелязах това което ми показа,за това се зачудих,че пише "приетите".. Rolling Eyes
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Руси Колев
Напреднал


Регистриран на: 26 Mar 2008
Мнения: 275

Репутация: 25Репутация: 25Репутация: 25
гласове: 3

МнениеПуснато на: Tue Jul 29, 2008 9:59 pm    Заглавие:

Мири написа:
да,но мисля,че ства въпрос само за приетите..дане би дети които не са автоматично да отиват на второ класиране Wink аз също забелязах това което ми показа,за това се зачудих,че пише "приетите".. Rolling Eyes


Звънни утре в Уч. отдел и питай (9.00-12.00), защото аз съм убеден, че е нужно да се подаде някакъв документ, за да те пуснат на 2-ро класиране, но не съм запознат изобщо... А може и да греша...

Това е телефона: 02/ 865 49 40.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ганка симеонова
SUPER VIP


Регистриран на: 10 Jan 2008
Мнения: 5985
Местожителство: софия
Репутация: 618.5Репутация: 618.5Репутация: 618.5
гласове: 298

МнениеПуснато на: Wed Jul 30, 2008 7:19 am    Заглавие:

Оставя се оригинала на дипломата за 2 класиране. Така са уверени, че не си се записал другаде и не блокираш място.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мири
Начинаещ


Регистриран на: 11 Jul 2008
Мнения: 10


МнениеПуснато на: Wed Jul 30, 2008 11:21 am    Заглавие:

аз званях и ми казаха,че автоматично те записват за второ класиране,ако не се запишеш на първо Wink пък и в сайта нали датите за записване за 1-во са от 30 до 6-сти,а второ излиза на 7-ми..то няма и един ден в който да се подадат молби
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
   Форум за математика Форуми -> Математика за 11-12 клас, Кандидат-студенти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Може да прикачвате файлове
Може да сваляте файлове от този форум
Copyright © 2005-2021 math10.com.