Регистрирайте сеРегистрирайте се

ВСУ Любен Каравелов

Форум за математика Форуми -> Математика за 11-12 клас, Кандидат-студенти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
waily
Начинаещ

Местожителство: Ямбол
Репутация: 7.6Репутация: 7.6Репутация: 7.6Репутация: 7.6Репутация: 7.6Репутация: 7.6Репутация: 7.6

МнениеПуснато на: Thu Mar 06, 2008 11:54 pm    Заглавие: ВСУ Любен Каравелов

Здравейте. Интересува ме дали някои има информация относно минимален бал за ССС за ВСУ от миналите години. Благодаря предварително Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Реклама

Пуснато на:     Заглавие: Реклама

Върнете се в началото
soldier_vl
VIP

Местожителство: София
гласове: 22

МнениеПуснато на: Fri Mar 07, 2008 1:11 am    Заглавие:

Ниски са един приятел с диплома 4.5 и оценка от изпита 4.2 ако не се лъжа влезе на последно класиране пред-последен. Точна информация не мога да ти дам за баловете. Но трябва да знаеш че там много се учи!! Още след първия семестър от 30 човека са останали 25, като почти всички тези 25 едвам са заверили и на повече от половината от изпитите са скъсани. Това момче ми каза, че вече 3-4 четвърти курс остават по 5 човека
Върнете се в началото
waily
Начинаещ

Местожителство: Ямбол
Репутация: 7.6Репутация: 7.6Репутация: 7.6Репутация: 7.6Репутация: 7.6Репутация: 7.6Репутация: 7.6

МнениеПуснато на: Fri Mar 07, 2008 10:37 am    Заглавие:

И аз така съм чувал, но искам да се пробвам на предварителния като спасителен вариант иначе УАСГ - ССС ми е главната цел Smile. Мерси много за коментара Smile
Върнете се в началото
iv4o
Начинаещ

МнениеПуснато на: Sun Mar 09, 2008 5:02 pm    Заглавие:

Здравейте !
Аз сега съм 1ви курс ССС, миналата година изкарах 4.20 по математика и с диплома 5.60 и съответно 6-тици по балообразуващите влязох на 2ро класиране. Тук се учи ... до одеве решавах задачи по Анализ 1, сега си почивам малко и пак отивам Smile, че съм другиден на поправка Smile . Училището е хубаво, отношението към студентите е Човешко.
Ако някой проявява интерес може да пита ... квото иска Smile
Върнете се в началото
paveldonchev
Начинаещ

МнениеПуснато на: Sun Jul 26, 2009 1:47 pm    Заглавие:

zdraveite
Mojete da me mislite za lud i me nari4aite kakto si iskate no az predpo4itam Luben Karavelov pred UASG prosto si imam simpatii kam tova u4ili6te
Vaprosat mi e sledniq dali 6te mi stigne ocenka ot 4.80 koqto imam na predvaritelen izpit i diploma ot 5.54 kam koqto matematikata mi e 5.75 a fizikata 5.33 dali 6te moga da vlqza za6toto mnogo mi se iska da vlqza CCC v Luben Karavelov no nz dali 6te mi stigne bala v UASG-to q oklepah baq rabotata i nqma da moga da vlqza no mi se iska tuka da se polu4i no se samnqvam ne6to
Kajete molq vi
Predvaritelno Blagodarq na tozi koito se otzove
Върнете се в началото
mishak
Начинаещ

МнениеПуснато на: Sun Jul 26, 2009 2:06 pm    Заглавие:

Тази година не вземат общата оценка от дипломата. Само най-високите от мат,физ,стоманобетон или механика(последните два за техникумите).
Само не ми е ясно защо се бавят цяла седмица-между обявяванет на резултатите и 1во класиране?
Върнете се в началото
paveldonchev
Начинаещ

МнениеПуснато на: Sun Jul 26, 2009 2:40 pm    Заглавие:

vaprosat e da vlqza tam 6toto ako ne stane moje da ne stana student ;( ubeden sam 4e na redovniq izpit 6te imam po malko otkolkoto na predvaritelniq i nz dali 6te moga da vlqza balat mi se polu4ava 25.48 koeto ne e mnogo dobre pri polojenie 4e ima 1023 kandidati (4etoh gi no moje da sam obarkal broikata no broikata e nqkade tem)
Върнете се в началото
mishak
Начинаещ

МнениеПуснато на: Sun Jul 26, 2009 6:12 pm    Заглавие:

paveldonchev написа:
vaprosat e da vlqza tam 6toto ako ne stane moje da ne stana student ;( ubeden sam 4e na redovniq izpit 6te imam po malko otkolkoto na predvaritelniq i nz dali 6te moga da vlqza balat mi se polu4ava 25.48 koeto ne e mnogo dobre pri polojenie 4e ima 1023 kandidati (4etoh gi no moje da sam obarkal broikata no broikata e nqkade tem)

Ема има доста за архитектура и жени за ССС(които на са ти конкуренция), а на повечето ВСУ им е резервен вариант(след УАСГ).
Ти от строителен техникум ли си и защо не си си подсигурил резервен ВУЗ(както аз- Технически-София и Русенски) ?
Върнете се в началото
paveldonchev
Начинаещ

МнениеПуснато на: Mon Jul 27, 2009 8:44 am    Заглавие:

ne ne sam ot stroitelen tehnikum ot matemati4eska gimnaziq sam probvah v UASG no ne izkarah hubava ocenka taka 4e sigurno nqma da me priemat tam i kandidatstvam v Minno-geolojkiq sa6to s geodeziq no s matura 6toto gi zemat 1 kam 1 no iska mi se Luben Karavelov nai mnogo
Mejdu drugoto mislq 4e momi4etata sa6to sa mi konkurenciq vav VSU-to 6toto mai nqma razdelenie v specialnostta na maje i jeni a si4ko e ob6to
Nali i nqma6e tolerirane vav VSU-to za tezi koito sa ot stroitelni tehnikumi? ne polu4avaha bonus 6toto znam 4e v UASG sa s predimstvo te zaradi toq si bonus no sa mi kazvali 4e vav VSU ne e taka. Vqrno li e?
Върнете се в началото
paveldonchev
Начинаещ

МнениеПуснато на: Tue Aug 11, 2009 7:21 am    Заглавие:

I vse pak sam priet v Luben Karavelov CCC-redovno obu4enie 12 po red priet sam i v UASG sas specialnost CCC
Върнете се в началото
mishak
Начинаещ

МнениеПуснато на: Tue Aug 25, 2009 3:34 pm    Заглавие:

paveldonchev написа:
I vse pak sam priet v Luben Karavelov CCC-redovno obu4enie 12 po red priet sam i v UASG sas specialnost CCC

И къде записа ?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
   Форум за математика Форуми -> Математика за 11-12 клас, Кандидат-студенти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Може да прикачвате файлове
Може да сваляте файлове от този форум
Copyright © 2005-2021 math10.com.