Регистрирайте сеРегистрирайте се

Един въпрос относно специалността Стопанско Управление


 
   Форум за математика Форуми -> Образование
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
overdose
Начинаещ


Регистриран на: 01 Nov 2006
Мнения: 49

Репутация: 14.4

МнениеПуснато на: Fri Jul 13, 2007 1:02 pm    Заглавие: Един въпрос относно специалността Стопанско Управление

значи искам да попитам има ли бъдеще в тази специалност...има доста университети в които можеш да я запишеш..но след това има ли реализация...и къде може да се реализира човек завършил подобна специалност ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Реклама







Пуснато на:     Заглавие: Реклама

Върнете се в началото
Dream_Works
Начинаещ


Регистриран на: 29 Jun 2007
Мнения: 62
Местожителство: Пазарджик
Репутация: 11.3

МнениеПуснато на: Fri Jul 13, 2007 2:13 pm    Заглавие:

Специалността Стопанско Управление е много добра и определено има бъдеще и винги ще има бъдеще. Може да се реализираш навсякъде (във всяка една фирма) като мениджър човешки ресурси, маркетолог, мениджър на всичките нива (висше, средно, низово), може да работиш в отдел Финанси, Счетоводство, Организационно развитие и прочеееее Smile Това според мен е една от най-добрите специалности, предлагани от университетите. Въпросът е къде искаш да учиш стопанско управление (СУ, ТУ, УНСС, ПУ, ЮЗУ, ИУВарна). Изпитът за Стопанско управление в СУ е по математика и по западен език, а в другите мисля че е само по математика или друг предмет. Най-добре е да избереш СУ или евентуално УНСС за тази специалност, защото подготовката там е най-добра. Късмет ти желая и ако имаш някакви други въпроси пиши пак Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
overdose
Начинаещ


Регистриран на: 01 Nov 2006
Мнения: 49

Репутация: 14.4

МнениеПуснато на: Fri Jul 13, 2007 4:34 pm    Заглавие:

да но не е ли вярно, че много хора я записват и де да знам..струва ми се претъпкано..то значи аз в 4 университета кандидатствам и в 4-те я има...МГУ,ЮЗУ,ЛТУ,ТУ-София... и за това попитах... но мерси ще го имам в предвид ...оказва се че все пак не е толкова лоша тази специалност Wink)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
overdose
Начинаещ


Регистриран на: 01 Nov 2006
Мнения: 49

Репутация: 14.4

МнениеПуснато на: Sat Jul 14, 2007 12:35 pm    Заглавие:

някой друг да даде мнение относно тази специалност..било то и отрицателно Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
soldier_vl
VIP


Регистриран на: 09 Jul 2007
Мнения: 1151
Местожителство: София
Репутация: 99Репутация: 99
гласове: 22

МнениеПуснато на: Sun Jul 15, 2007 11:27 am    Заглавие:

Аз искам да уча стопанско управление с френски език в Софийския и много мои приатели, които учат това там са ми казали че специялността е много добра. Това, което знам е че в софийския единствено се преподава на ниво на тази специялност за другите университети знам че не е много сериозно. Отделно ако не се лъжа само в СУ се изучава на чужд език, което е голям плюс, защото днешно време трябва да знаеш поне още 2 езика освен майчиния. А иначе както се изрази един мой приател това е шевска специялност, така че има какво да се работи след като се завърши. Много от хората завършили стопанско работат в банки. Друго което знам е че в СУ след 1вата или 2рата година много от банките взимат студенти на стаж. Обшо взето това, което мога да кажа е, че в Софийския си заслужава да се учи това и най-добре е там да се учи тази специялност. Аз не съм я писал в другите университети.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dream_Works
Начинаещ


Регистриран на: 29 Jun 2007
Мнения: 62
Местожителство: Пазарджик
Репутация: 11.3

МнениеПуснато на: Sun Jul 15, 2007 6:36 pm    Заглавие:

Добре де, струва ти се претъпкано... ами не записват ли и много хора информатика например, финанси или счетоводство... каквото и да запишеш все ще е претъпкано, защото почти всички специалности се предлагат в по-големите университети. Важното е после да може да се докажеш като специалист... какво като много хора записват определена специалност... повечето знаем как си взимат изпитите и какви "професионалисти" са. soldier_vl късмет! Наистина стопанско управление в СУ е най-добре, за двата езика си прав, но според мен е хубаво първо да владееш майчиния си перфектно, какво ще кажеш??? Айде живи и здрави и да ви приемат където искате!!! Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
soldier_vl
VIP


Регистриран на: 09 Jul 2007
Мнения: 1151
Местожителство: София
Репутация: 99Репутация: 99
гласове: 22

МнениеПуснато на: Sun Jul 15, 2007 8:00 pm    Заглавие:

Аз по български език съм много зле! Не ми се смей!!! Laughing
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Христо1237
Начинаещ


Регистриран на: 28 Aug 2009
Мнения: 1


МнениеПуснато на: Fri Aug 28, 2009 5:36 pm    Заглавие: Франция или България???

Искам да ви питам кое да избера Стопанско управление в СУ или пак същото нещо в Страсбург???Моля дайте си мнението кое е по-добро ?
ПП. Ще съм ви благодарен за отговора.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
   Форум за математика Форуми -> Образование Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
You cannot attach files in this forum
Може да сваляте файлове от този форум
Copyright © 2005-2021 math10.com.