Регистрирайте сеРегистрирайте се

Proekt po matematika za 10 klas


 
   Форум за математика Форуми -> Геометрия
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Hristina
Начинаещ


Регистриран на: 22 May 2007
Мнения: 2


МнениеПуснато на: Tue May 22, 2007 9:44 am    Заглавие: Proekt po matematika za 10 klas

Здравейте казвам се Христина и съм 10 клас ако може някой да ми помогне защото имам един малък проблем. Математиката не ми е от "вървежните" предмети...Трябва да направя проект, а темата ми е "Намиране на елементите на трапец" и съм доста затруднена ако може някои по някакъв начин да ми помогне със няколко задачки ще черпя Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Реклама







Пуснато на:     Заглавие: Реклама

Върнете се в началото
martosss
VIP Gold


Регистриран на: 17 Mar 2007
Мнения: 3937
Местожителство: Somewhere over the rainbow
Репутация: 424.2Репутация: 424.2
гласове: 213

МнениеПуснато на: Tue May 22, 2007 5:26 pm    Заглавие:

е ми ето ти една... да се докаже, че ако имаме трапец, то средите на основите, пресечната точка на диагоналите и пресечната точка на бедрата(ако не са успоредни разбира се) лежат на една точка Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Hristina
Начинаещ


Регистриран на: 22 May 2007
Мнения: 2


МнениеПуснато на: Tue May 22, 2007 7:06 pm    Заглавие:

martosss написа:
е ми ето ти една... да се докаже, че ако имаме трапец, то средите на основите, пресечната точка на диагоналите и пресечната точка на бедрата(ако не са успоредни разбира се) лежат на една точка Smile
E blagodarq ama ako znaeh i kak se re6avat da sam si napravila proekta Smile)) Az sam naistina mn mn mn mn golqm kocus i sam napravo matematikata mi e kato kitaiskiq:) Dobre 4e klasnata mi e po matematika ta da mi pi6e 3 i 4ki:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
petar makulev
Начинаещ


Регистриран на: 26 Oct 2006
Мнения: 28

Репутация: 9.5Репутация: 9.5Репутация: 9.5Репутация: 9.5Репутация: 9.5Репутация: 9.5Репутация: 9.5Репутация: 9.5Репутация: 9.5
гласове: 1

МнениеПуснато на: Wed May 23, 2007 7:01 pm    Заглавие:

AMI TOVA E TEOREMATA NA STAINER , STO TI E DA IA DOKAZVASH?PROSTO KAZVASH ,CHE TOVA E TEOREMATA I TOCHKA.
E VSE PAK AKO ISKASH DA IA DOKAJESH STAVA S HOMOTETIA,PODOBNI TRIYGYLNIZI I KAKVO LI OSTE NE.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
   Форум за математика Форуми -> Геометрия Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Може да прикачвате файлове
Може да сваляте файлове от този форум
Copyright © 2005-2021 math10.com.