Регистрирайте сеРегистрирайте се

Резултати:: Математика 2 (СУ)

Форум за математика Форуми -> Математика за 11-12 клас, Кандидат-студенти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
NetGh0st
Начинаещ

Репутация: 7.7Репутация: 7.7Репутация: 7.7Репутация: 7.7Репутация: 7.7Репутация: 7.7Репутация: 7.7
гласове: 1

МнениеПуснато на: Wed Jul 29, 2009 1:47 pm    Заглавие: Резултати:: Математика 2 (СУ)

Може ли една услуга - ако някой има 5.40 или 5.60 или 5.50 или 5.70, ако може да каже колко са момчетата над него...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Реклама

Пуснато на:     Заглавие: Реклама

Върнете се в началото
NoThanks
Гост

МнениеПуснато на: Wed Jul 29, 2009 2:19 pm    Заглавие:

Аз по необясними причини имам 5.70 този път Rolling Eyes Над мен са 14 човека и 4 с равна. Предния път имах 5.85 и пак имаше 14 човека над мен и 4 с равна. Иначе с над 5.50 са 25 човека сега. А бтв в бройките от миналия изпит се включват и хората от олимпиади! В бройките този път - не!
Върнете се в началото
mayCho
Начинаещ

МнениеПуснато на: Wed Jul 29, 2009 4:00 pm    Заглавие:

NoThanks написа:
А бтв в бройките от миналия изпит се включват и хората от олимпиади! В бройките този път - не!

Сигурен ли си за това?
Върнете се в началото
kisoso
Начинаещ

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Wed Jul 29, 2009 4:43 pm    Заглавие:

@NetGhost, хубаво е по статистиките да се ориентираш за оценките от математика I и II, колкото до предварителния, имах 5.50, 11 повече от мен и 4 клкото мен (мисля, че и аз се включвам към тези 4)
на мат I съм като NoThanks... а за този път, няма какво да кажа.
Върнете се в началото
vitoshev
Начинаещ

МнениеПуснато на: Wed Jul 29, 2009 5:47 pm    Заглавие:

Мен нещо се ме орязали, за 8 задачи + нещо по 9 и 10 имам 5.10, т.е. не знам какво е станало, но има към 70 и няколко човека над мен. Успех на всички, които искат да учат там Wink
Върнете се в началото
NetGh0st
Начинаещ

Репутация: 7.7Репутация: 7.7Репутация: 7.7Репутация: 7.7Репутация: 7.7Репутация: 7.7Репутация: 7.7

МнениеПуснато на: Wed Jul 29, 2009 6:34 pm    Заглавие:

kisoso, като го писах едно че нямаше излезла статистика, а пък се бях хванал тънки сметки да правя ... на тоя иам 5.30, ама така или иначе най-много пак до 5.60 да го бях докарал, дори и да нямах грешки по лесните, тъй че е без значение.

Сега като гледам статистиката, виждам, че 25 човека над и 4 радвна = 5.50. Аз питам някой с 5.60 от ТОЗИ изпит ако има, да знам колко са над мене (оценката ми от предишния изпит)

Сметките излизат, че съм на ръба на първо класиране -, ама повече клоня към ... второ класиране. Не че ми е адски жизнено мега важно и необходимо сега да знам, скоро си излиза самото класиране, но хванах се да смятам, и всяка бройка ми е важна.

Например NoThanks много ме зарадва, като писа че и на МАТ1, и на МАТ 2 е имал повече от мене - значи е включен в бройката за хора над мене на МАТ1, и на МАТ2 - тоест махам 1 човек от листа Wink

Но, както и да е, като излезе класирането, ще си видя.

Един важен въпрос - лауреатите от олимпиади взимат ли места от предвидената бройка, или влизат извън нея ?
Върнете се в началото
NetGh0st
Начинаещ

МнениеПуснато на: Wed Jul 29, 2009 6:48 pm    Заглавие:

Е, нямаше как да се разходя до стената на плача Very Happy - на другия край на България съм ... (Свиленград, ако е чувал някой Very Happy ).

Та значи взимате(те) бройка и сте писани в мат1 - това е добре Wink Шансовете ми се вдигнаха с няколко %-та. Пиша надълго и нашироко за първо класиране, защото ми е адски неудобно и за работата и за всичко да ходя до София да си давам дипломата, и с радост бих спестил една платена екскурзия до София.

Още един въпрос - хората с равни оценки(балове), ако приемат 1 от тях - приемат и останалите извън презададената бройка, нали така?
Върнете се в началото
kisoso
Начинаещ

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Wed Jul 29, 2009 7:21 pm    Заглавие:

Така е, приемат всички с еднакъв бал, които са на(д) границата Smile
И успех с класирането (;
Върнете се в началото
bubo
Начинаещ

МнениеПуснато на: Wed Jul 29, 2009 7:36 pm    Заглавие:

по чл. 35, ал. (2). Ако в състезателния картон е допуснато несъответствие между шифър и словесно описание на специалността, за класирането е валиден шифърът.
(2) Кандидат-студенти, класирани с еднакъв бал на последното планово място за дадена специалност, форма на обучение и категория, се приемат над утвърдения брой.
(3) Лауреатите на национални и международни олимпиади се класират извън утвърдените места за прием.
(4) Възстановяващите студентски права в същата специалност за втори и по-горен курс се класират, без да заемат планови места.
(5) Незаетите места за мъже в хода на класирането се трансформират за жени и обратно.
(6) В случаите, когато в хода на класирането няма кандидати за дадена специалност и форма на обучение, местата за прием могат да бъдат прехвърляни за друга специалност от същото професионално направление.

тва е от сайта на су, стара информация ли е или вие се бъркате нещо Rolling Eyes
Върнете се в началото
Spider Iovkov
VIP

гласове: 129

МнениеПуснато на: Wed Jul 29, 2009 7:54 pm    Заглавие:

Математика ІІ: [tex]5,55[/tex]
По-висока: [tex]22[/tex]
Равна: [tex]3[/tex]

Последната промяна е направена от Spider Iovkov на Wed Jul 29, 2009 9:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
mayCho
Начинаещ

МнениеПуснато на: Wed Jul 29, 2009 8:15 pm    Заглавие:

Една част влизат извън бройката със сигурност, но не мога да ви кажа точно кои (мисля, че тези които имат 6.00).
Върнете се в началото
Spider Iovkov
VIP

гласове: 129

МнениеПуснато на: Wed Jul 29, 2009 9:47 pm    Заглавие:

А кога ще обявят минималните балове?
Върнете се в началото
mayCho
Начинаещ

МнениеПуснато на: Wed Jul 29, 2009 10:51 pm    Заглавие:

Spider Iovkov написа:
А кога ще обявят минималните балове?

От първо класиране на 4-ти август, записването е от 5-ти до 7-ми.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
   Форум за математика Форуми -> Математика за 11-12 клас, Кандидат-студенти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Може да прикачвате файлове
Може да сваляте файлове от този форум
Copyright © 2005-2021 math10.com.