Регистрирайте сеРегистрирайте се

Относно баловете

Форум за математика Форуми -> Математика за 11-12 клас, Кандидат-студенти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
reni_89
Начинаещ

МнениеПуснато на: Mon Jul 27, 2009 8:24 am    Заглавие: Относно баловете

Привет на всички майка съм на кандидат студент.Първото ни желание е ТС изкарахме на изпита по математика 3,8 ,дипломата ни е 5,62 и сме завършили ПГСА . От Търново сме и няма как да проверим резултатите на другите деца и не знем колко кандидати има за ТС.Та ако някой от вас може да ни даде някаква информация ще сме много Благодарни.Успех на всички.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Реклама

Пуснато на:     Заглавие: Реклама

Върнете се в началото
Nasko_ol
Начинаещ

гласове: 1

МнениеПуснато на: Mon Jul 27, 2009 8:28 am    Заглавие: Re: Относно баловете

reni_89 написа:
Привет на всички майка съм на кандидат студент.Първото ни желание е ТС изкарахме на изпита по математика 3,8 ,дипломата ни е 5,62 и сме завършили ПГСА . От Търново сме и няма как да проверим резултатите на другите деца и не знем колко кандидати има за ТС.Та ако някой от вас може да ни даде някаква информация ще сме много Благодарни.Успех на всички.

Защо пишете в множествено число (за желанието) Confused то трябва да си е лично негово желание не общо ! А иначе тази година баловете ще са по - ниски и с това предимство мисля че на второ класиране няма начин да не влезе УСПЕХ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
   Форум за математика Форуми -> Математика за 11-12 клас, Кандидат-студенти Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Може да прикачвате файлове
Може да сваляте файлове от този форум
Copyright © 2005-2021 math10.com.