Регистрирайте сеРегистрирайте се

Всеки ден крадат Теб и мен. Ела да СЕ защитим ЗАЕДНО!


 
   Форум за математика Форуми -> Друго
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bggrajdanin681
Начинаещ


Регистриран на: 10 Jan 2009
Мнения: 1


гласове: 2

МнениеПуснато на: Tue Jan 13, 2009 8:01 pm    Заглавие: Всеки ден крадат Теб и мен. Ела да СЕ защитим ЗАЕДНО!

Всеки ден крадат Теб и мен. Ела да СЕ защитим ЗАЕДНО!



14.01.2009, 11 часа, площада пред Народното събрание - Национален Граждански Протест. www.vbox7.com/play:2cdda5cf
Всичко зависи от всеки ЕДИН и от всички ЗАЕДНО, от Теб, събуди се! www.youtube.com/watch?v=ZwAci3OGSj8
Ела там, където СЪЕДИНЕНИЕТО ПРАВИ СИЛАТА, и защити СЕБЕ СИ! www.vbox7.com/play:6ce28c45

Учители, лекари, студенти, земеделци, пенсионери, полицаи, еколози, футболни фенове, живи граждани - всички опитаха да променят нещо поотделно. Сега всички ще опитаме ЗАЕДНО!

Протестът е ГРАЖДАНСКИ, а не партиен. Ще започне в 10 часа на 14 януари пред зала "Христо Ботев" и ще продължи в 11 часа на площада пред Народното събрание.


За първи път в организирането на протеста активно участва ИНТЕРНЕТ. Много медии, журналисти и синдикати са подчинени. Но Ти не си, помогни, разпространи това на колкото се може повече хора!



Правова държава - държава, в която има правила и закони. И тези, които не ги спазват, биват наказвани. Държавата сме НИЕ. Дойде времето да започне съграждането на една нова сила - ГРАЖДАНСКО ОБЩЕСТВО. Ако една форма на управление стане деструктивна, народът - НИЕ, има законното право и ЗАДЪЛЖЕНИЕ да промени тази власт, да окаже ГРАЖДАНСКИ КОНТРОЛ, с което да си гарантира сигурност и бъдеще.

Приеми го лично, защото е ЛИЧНО! Когато поредният смешен политик се държи като богоизбран, той вреди на ТЕБ и на ТВОИТЕ близки! Народ не е някакво абстрактно понятие, някой като се "ебава" с народа, всъщност се ебава с НАС, ебава МЕН и ТЕБ, лично! Когато откраднат пари, приеми го лично! Когато власт и мафия са едно, приеми го лично! Защото прецакват лично ТЕБ! Ако искаме правосъдие, трябва да си го вземем сами. И когато за пореден път ни кажат, че такава е политиката, че така върви светът, че ние сме малка държава и от нас нищо
не зависи, че трябва да сме овце, а не граждани, тегли им една майна и го направи лично! Трябва да знаят, че сме опасни, за да ни взимат на сериозно. Опасни сме, ЗАЩОТО СМЕ МНОГО И СМЕ ЕДИННИ!

Сега всички НИЕ излизаме да напомним на властта, че не е НАШ господар, а е служител и слуга на НАШИТЕ интереси! НИЕ не искаме да живеем в най-бедната и корумпирана страна в ЕС. Въпреки внушенията, които нарочно НИ налагат, НИЕ сами можем да определяме как да се управлява НАШАТА държава. НИЕ можем, само когато сме ЗАЕДНО. Който и да бъде на власт, НИЕ трябва да покажем, че не сме стадо, а ГРАЖДАНИ с позиция. Всеки път, когато някой НИ ограбва, трябва да го приемем лично и да му търсим сметка. Така действа ГРАЖДАНСКОТО ОБЩЕСТВО!
Защото ЗАЕДНО МОЖЕМ!!!




Знаеш, че управляващите загубиха доверието на европейците за по-малко от година? А твоето кога ще го загубят? Знаеш, че в България данък ДДС е един от най-големите и е 50% от бюджета? Знаеш, че го заплащаш и за лекарства и други социални покупки? Знаеш, че твоите пари са държавния бюджет и те се крадат? Знаеш, че в САЩ и ЕС има "работеща корупция", а тук е само корупция? Знаеш, че нашите магистрали са едни от най-скъпите? Знаеш, че те управляват хора, които разбират колкото теб, а не експерти? Знаеш, че България е най-бедната (според ЕС),
най-корумпираната (ОЛАФ) и най-болната в Европа (СЗО) страна? Знаеш, че разделението между богатото малцинство и бедното мнозинство става по-голямо и това е толерирано от "социалното" правителство? Знаеш, че в България заплатите са най-ниски, а лихвите на банките са сред най-високите и всичкия капитал се изнася? Знаеш, че се толерира сивата икономика? Знаеш, че българската продукция се продава на минимални цени на търговците, а се търгува на максимални? Знаеш, че този монопол се толерира от правителството? Знаеш, че не ядеш
българско месо и пиеш развалено "мляко"? Знаеш, че чуждите инвестиции не идват заради корупцията? Знаеш какво прави ГРАЖДАНСКОТО ОБЩЕСТВО в Гърция, Франция, Испания...? Знаеш, че не искаш да живееш в перална машина? Знаеш...? Знаеш...

Знаеш, че тук е една от най-красивите природи, една от най-хубавите музики, едни от най-древните исторически находки, най-древната държава в Европа, запазила името си, най-красивите жени,... , факти.
Човек е това, което прави. Като го знаеш, какво ще направиш? Нищо, или нещо? Бъди гражданин, ела и изрази личната си позиция!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Реклама







Пуснато на:     Заглавие: Реклама

Върнете се в началото
marshal
Напреднал


Регистриран на: 31 Jul 2008
Мнения: 358
Местожителство: София
Репутация: 34.8Репутация: 34.8Репутация: 34.8
гласове: 17

МнениеПуснато на: Tue Jan 13, 2009 8:35 pm    Заглавие:

Престани!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ганка симеонова
SUPER VIP


Регистриран на: 10 Jan 2008
Мнения: 5985
Местожителство: софия
Репутация: 618.5Репутация: 618.5Репутация: 618.5
гласове: 298

МнениеПуснато на: Tue Jan 13, 2009 9:15 pm    Заглавие:

marshal написа:
Престани!

Не бива, да престава!!!
Утре сме на митинг Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
r2d2
VIP


Регистриран на: 28 Feb 2007
Мнения: 1936
Местожителство: in the galaxy (Far Far Away)
Репутация: 311.2Репутация: 311.2
гласове: 179

МнениеПуснато на: Tue Jan 13, 2009 9:22 pm    Заглавие:

Обявата е сто пъти по смислена от половината от постовете в сайта. Обаче веднага има протест!
Що бе пич, ти много ли се кефиш!

Да покажем, че ни има!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
marshal
Напреднал


Регистриран на: 31 Jul 2008
Мнения: 358
Местожителство: София
Репутация: 34.8Репутация: 34.8Репутация: 34.8
гласове: 17

МнениеПуснато на: Tue Jan 13, 2009 9:26 pm    Заглавие:

Да престава защото:
1. Темата не е за този форум
2. Темата е написана два пъти
3. Потребителят се е регистрирал само заради тази тама! - т.е. използва форума не по предназначение...

ПП: А между другото това не се нарича спам?

ПП2: На мен ли говориш r2d2?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NoThanks
Гост






МнениеПуснато на: Tue Jan 13, 2009 9:38 pm    Заглавие:

От моя клас май ще се съберем сериозна група там. Smile
П.П а кой, как и защо го организира това е друг въпрос. Какво ще стана след това също е друг такъв неприятен въпрос Smile
Върнете се в началото
ferry2
Напреднал


Регистриран на: 10 Dec 2007
Мнения: 442
Местожителство: гр.Пловдив
Репутация: 55.9
гласове: 24

МнениеПуснато на: Wed Jan 14, 2009 12:32 am    Заглавие:

Наричаш тъпанари хората, които имат смелостта да се изправят срещу некадърното правителство, което ни управлява в момента? Еми ако е така значи ти си тъпия щом предпочиташ да си мълчиш и да те тъпчат! Събирай си парите в касичка и си трай там като не разбираш Evil or Very Mad ! Заради мислене като твоето сме били под турско робство пет века!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zaio
Редовен


Регистриран на: 02 Nov 2008
Мнения: 205

Репутация: 23.3Репутация: 23.3
гласове: 12

МнениеПуснато на: Wed Jan 14, 2009 6:26 pm    Заглавие:

И аз си събирам пари в касичка, само монети. След това отивам да го обменям при лелката от стола, първи приятелки сме с нея, бтв, и с тях ще си купя ръмжащ лъв Cool .

http://feelfriendly.com/ - тук може да протестирате виртуално. Не знам има ли някаква полза, но поне няма да ни бият тия от СПООР-а.


Последната промяна е направена от zaio на Wed Jan 14, 2009 6:56 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ганка симеонова
SUPER VIP


Регистриран на: 10 Jan 2008
Мнения: 5985
Местожителство: софия
Репутация: 618.5Репутация: 618.5Репутация: 618.5
гласове: 298

МнениеПуснато на: Wed Jan 14, 2009 6:34 pm    Заглавие:

zalagania, я сподели, за какво си се регистрирал в този сайт?
Само, да ни занимаваш с тъпите си мисли, ли? Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NoThanks
Гост






МнениеПуснато на: Wed Jan 14, 2009 11:56 pm    Заглавие:

Квото беше, беше. Аз лично бях за около 20-тина минути(точно преди и малко след като почна мелето) и съм супер разочарован. Абсолютно гаменски прояви(в това число и от доста възрастни хора Shocked ). Тотална липса на организация и на идея как ше стават нещата. 90% бяха гамени, отишли да се сбият, останалите - сеирджии. Утре с кви очи ще ходят пак да протестират(ако се съберат повече от 10 човека) не знам!
Върнете се в началото
zalagania
Начинаещ


Регистриран на: 12 Jan 2009
Мнения: 27

Репутация: 91.9Репутация: 91.9
гласове: 8

МнениеПуснато на: Tue Jan 27, 2009 2:06 am    Заглавие:

ганка симеонова написа:
zalagania, я сподели, за какво си се регистрирал в този сайт?
Само, да ни занимаваш с тъпите си мисли, ли? Twisted Evil


не имах добро намерение но ти ганке само се заяждаш а аз не говоря глупости просто тук всички сте се вдълбали само в математиката и не обръщате достатъчно внимание на реалния свят а ти за какво си се регистрирала ганке
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zalagania
Начинаещ


Регистриран на: 12 Jan 2009
Мнения: 27

Репутация: 91.9Репутация: 91.9
гласове: 8

МнениеПуснато на: Tue Jan 27, 2009 2:08 am    Заглавие:

ганке незнам защо ми даваш негативни оценки и казваш че съм спамер аз не знам какво е това Embarassed Razz Very Happy Shocked Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Twisted Evil Evil or Very Mad Evil or Very Mad Twisted Evil
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Пафнутий
VIP


Регистриран на: 04 Mar 2008
Мнения: 1199

Репутация: 137.7
гласове: 54

МнениеПуснато на: Tue Jan 27, 2009 7:51 pm    Заглавие:

zalagania написа:

всички сте се вдълбали само в математиката и не обръщате достатъчно внимание на реалния свят
И откъде ти дойде тази мисъл? Въобще да си виждал някой от нас, че да говориш?
ПП Спамер често се бърка с флуудер. Това е човек, пишещ безсмислени постове, за да трупа мнения Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zalagania
Начинаещ


Регистриран на: 12 Jan 2009
Мнения: 27

Репутация: 91.9Репутация: 91.9
гласове: 8

МнениеПуснато на: Wed Jan 28, 2009 1:05 am    Заглавие:

аз не искам да трупам мнения МОЕ ПРЕДЛОЖЕНИЕ ПРЕМАХНЕТЕ БРОЯЧА НА МНЕНИЯ В НЯКОИ ФОРУМИ НЯМА БРОЕНЕ НА МНЕНИЯТА
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
soldier_vl
VIP


Регистриран на: 09 Jul 2007
Мнения: 1151
Местожителство: София
Репутация: 99Репутация: 99
гласове: 22

МнениеПуснато на: Wed Jan 28, 2009 11:50 am    Заглавие:

zalagania написа:
само ако заради вашите тъпи протести имам пари на депозит в райфайзен банк и ако заради вашите протести фалира райфайзен или падне борда евро-лев защото депозита ми е в лева ще намеря всички които се занимават с протести вместо да учат и работят и ще има мъст САМО ПОСМЕЙТЕ ДА МИ СЕ ИЗПАРЯТ ПАРИЧКИТЕ ЗАДАДИ ВАС ТЪПАНАРИ КАТО ВИ МЪРЗИ ДА УЧИТЕ И РАБОТИТЕ ЗАТОВА НЯМАТЕ ПАРИ КАТО СТЕ МНОГО УМНИ ОТИВАЙТЕ НА ЗАПАД НА УМНИТЕ ТАМ ИМ ПЛАЩАТ ОТ 100 000 $ НАГОРЕ ИЛИ ПРОИЗВЕЖДАЙТЕ В БГ И ИЗНАСЯЙТЕ ПРОДУКЦИЯ МЪРЗЕЛИ


По-тъпо изказване не бях виждал от доста време, мерси че ми размя и малко се посъбудих!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
martingale
Начинаещ


Регистриран на: 30 Jan 2009
Мнения: 69

Репутация: 4.5Репутация: 4.5Репутация: 4.5Репутация: 4.5
гласове: 8

МнениеПуснато на: Sat Jan 31, 2009 2:51 pm    Заглавие:

zalagania написа:
само ако заради вашите тъпи протести имам пари на депозит в райфайзен банк и ако заради вашите протести фалира райфайзен или падне борда евро-лев защото депозита ми е в лева ще намеря всички които се занимават с протести вместо да учат и работят и ще има мъст САМО ПОСМЕЙТЕ ДА МИ СЕ ИЗПАРЯТ ПАРИЧКИТЕ ЗАДАДИ ВАС ТЪПАНАРИ КАТО ВИ МЪРЗИ ДА УЧИТЕ И РАБОТИТЕ ЗАТОВА НЯМАТЕ ПАРИ КАТО СТЕ МНОГО УМНИ ОТИВАЙТЕ НА ЗАПАД НА УМНИТЕ ТАМ ИМ ПЛАЩАТ ОТ 100 000 $ НАГОРЕ ИЛИ ПРОИЗВЕЖДАЙТЕ В БГ И ИЗНАСЯЙТЕ ПРОДУКЦИЯ МЪРЗЕЛИ



Пич отвори сайта на БНБ и гледай как се топят валутните резерви всеки месец и сам ще познаеш кога ще падне борда, защото той ще падне и еврото ще иде на минумум 5 лева. А що се отнася до банките набълбукаха се с лоши кредити, които надвишават 17-19 пъти капитала им, защо си мислиш че Искрев намалява постоянно минималните им резерви при БНБ, за да им даде глътка въздух, ама нали се сещаш че под 0% процента не може да ги намали. А защо си мислиш, че те обливат всеки ден с рекламки да си внасяш парите, а я помисли малко? И защо лихвата е 10%, като в Европа ЕЦБ намали лихвата до рекордно ниски нива, същото направи и ФЕД в САЩ, а ти знаеш ли че само депозити в лева до 50К са гарантирани от държавата, и с депозита си в чужда валута летиш, ами знаеш ли колко време ще отнеме като падне някоя банка преди да си получиш паричките, поне 2-3 години. Пич не са ти виновни хората, а тези които те управяват, другия път гласувай пак за БСП & Со. Аз лично съм песимист за БГ икономиката, досегашния растеж беше на редит от западните банки, но те спряха кредитите и сега гледай шоу. А това че вместо всичките тези пари да се инвестират в производство и да се произвежда нещо, което да се изнася и в държавата да влизат пари те инвестираха всичко в тухли и бетон, ама тях не можем да си изнесем и не можем да ги ядем, така се наду балона с недвижимите имоти, които сега се спука и скоро очаквайте цени от по 300 евро, а не както беше по 1500+. Я виж търговския дефицит на БГ, досега инвестициите го компенсираха, ама вече като ги няма инвеститорите кои ще го пълни? Хм за борда, освен ако Исрев не намери финансиране от МВФ или Световната банка, не виждам как може да се спаси, а те дали ще искат да дават пари за една кауза пердута е отделен върпос. Та според мен борда си е заминал, кога ще стане ли? Ми гледай резервите на БНБ има ги на сайта им, всеки месец ги публикувай, и сам изчисли само от ноември са паднали с 3 милиярда евро и сега са 12 милиярда и още падат ли падат. За райфайзен не знам какво да ти кажа, доста се поосра тази банка в източна европа, ако четеш новини, ама не от родните драскачи, а международни ще си разбрал че австрийското правителстно внесе проект за рефинансирането на банките им, защото са се оляли с раздаването на кредити в източна европа и най-вероятно ще ги получат тези пари, но не си ги дръж в бг-банка, според мен те са най-застрашени. А бе с една дума внимавайте с парите си !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
   Форум за математика Форуми -> Друго Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
Може да прикачвате файлове
Може да сваляте файлове от този форум
Copyright © 2005-2021 math10.com.